با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

خواص دتاکس ( آب طعم دار)

خواص دتاکس ( آب طعم دار)
0 91

خواص دتاکس یا آب طعم دار چیست ؟

بدن ما انسان‌ها به طرز فوق العاده‌ای در ساخت سموم مهارت دارد. این سموم ناشی از عملکرد کبد، کلیه‌ها، ریه‌ها و سوخت و ساز موادی است که ما می‌خوریم. متاسفانه در عصر حاضر به دلیل مصرف غذاهای ناسالمی مانند فست فودها، نوشابه‌ها و… بدن با سموم مختلفی روبه‌رو می‌شود که سیستم ایمنی بدن ناچار به مبارزه علیه این سموم است تا آن‌ها را از بدن دفع کند.

آب از جمله مواد مهمی است که برای دفع سموم به کمک سیستم ایمنی بدن می‌آید.

خواص دتاکس ( آب طعم دار)
خواص دتاکس ( آب طعم دار)

در صورتی که آب به میزان کافی استفاده نشود، بدن نمی‌تواند آبی که برای دفع سموم از دست داده را جبران کند، بنابراین سلامتی ما به خطر می‌افتد. بعلاوه عدم استفاده از آب کافی باعث رسوب سموم در بدن شده و به اندام‌ها آسیب جدی می‌رساند . این نوشیدنی با دارا بودن آنتی‌اکسیدان‌ها قادر است جلوی عمل رادیکال‌های آزاد را بگیرد و مانع از تخریب سلول‌های حیاتی بدن شود که نهایت این عملکرد جلوگیری از بروز بیماری‌هایی مانند سرطان، بیماری قلبی – عروقی، پیر شدن پوست و … خواهد شد.

از آنجایی که بعضی معتقدند هیچ نوشیدنی جای آب را برایشان پر نمی‌کند، شاید مخلوط آب با مواد شیرین کننده‌ی طبیعی تنوعی خاص به مزه‌ی آب بخشیده و به‌عنوان یک نوشیدنی مطلوب و مؤثر برای سلامتی مورد استفاده‌ی این افراد قرار گیرد. این نوشیدنی را می‌توان بر اساس نوع زندگی، مواد قابل دسترسی، تنوع و نوع نیاز بدن ( رفع سلولیت پوست، لاغری و…) انتخاب و تهیه نمود.

آب طعم دار نوشیدنی مفیدی برای افرادی است که در هفته یک‌بار از فست فود استفاده‌ می‌کنند. افراد مبتلا به دیابت، کم خونی و بیماری افسردگی بهتر است این نوشیدنی را در برنامه‌ی غذایی خود جای دهند.

این در حالی است که مصرف این نوشیدنی در همه‌ی افراد باعث نشاط و ایجاد احساس انرژی بیشتر می‌شود. خبر خوب این است که نیاز نیست برای تهیه‌ی این نوشیدنی به دنبال صرف هزینه یا وقت زیاد باشید. بهتر است به میزان مصرف خودتان دتوکس واتر خانگی تهیه و میوه‌ها و سبزیجات مورد نظرتان را با توجه به خواص آن اضافه کنید.

خواص دتاکس ( آب طعم دار)
امتیاز شما به این مطلب

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar