افزونه وردپرس

دانلود و معرفی افزونه وردپرس UpdraftPlus

معرفی و دانلود افزونه وردپرس UpdraftPlus ورژن 1.16.26 :

افزونه UpdraftPlus  تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی آن را ساده می کند. این افزونه بالاترین رتبه و محبوب ترین افزونه برنامه ریزی شده و پشتیبان گیری در جهان است که بیش از دو میلیون نصب فعال دارد. از فایلها و پایگاه داده خود در فضای ابری نسخه پشتیبان تهیه کرده و با یک کلیک بازیابی کنید!

پشتیبان گیری و ارسال مستقیم به Dropbox ، Google Drive ،Amazon S3  ، UpdraftVault ، Rackspace Cloud ، FTP ، DreamObjects ، Openstack Swift  و در نسخه پرداخت شده نیز می توانید از Microsoft OneDrive ، Microsoft Azure ، Google Cloud Storage ، Backblaze B2 ، SFTP ، SCP و WebDAV استفاده کنید.

همیشه از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و هیچ زمان ریسک نکنید

تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس شما ارزش کل سرمایه گذاری شما در وب سایت تان را دارد. ممکن است با هک روزی روبرو شوید ، یا هنگامی که در حال بروزرسانی هستید اشکالی پیش می آید ، سرور شما خراب می شود یا شرکت میزبان شما به اشکالی می خورد – بدون پشتیبان گیری خوب ، همه چیز را از دست می دهید. آیا می توانید تمام کار سخت خود را به یک افزونه پشتیبان حرفه ای واگذار کنید؟

به ما اعتقاد داشته باشید: نوشتن یک افزونه پشتیبان قابل اعتماد که به طور مداوم در طیف گسترده ای از استقرار وردپرس کار می کند سخت است.

مطلب پیشنهادی :
دانلود و معرفی افزونه وردپرس Mailchimp for WordPress

UpdraftPlus همیشه کار می کند و با پشتیبان گیری شما را ایمن نگه می دارد.

تصاویر افزونه :

ورژن افزونه : 1.16.26
آخرین به روز رسانی : 6 روز قبل
تعداد نصب فعال : 2+ میلیون
حداقل ورژن وردپرس :
3.2 یا بیشتر

آخرین ورژن تست شده : 5.4.2
نسخه PHP مورد نیاز :
جهت مشاهده صفحه افزونه کلیک کنید :
دانلود افزونه UpdraftPlus با لینک مستقیم :
برچسب ها

مقالات مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن