با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

نحوه ی صحیح پوشیدن لباس-داشتن استایل زیبا

نحوه ی صحیح پوشیدن لباس-داشتن استایل زیبا
0 100
نحوه ی صحیح پوشیدن لباس-داشتن استایل زیبا
نحوه ی صحیح پوشیدن لباس-داشتن استایل زیبا

نحوه ی صحیح پوشیدن لباس و داشتن استایل زیبا چیست ؟

استایل و پوشش تو راهی است تا بدون حرف زدن، شخصیت خود را نشان دهی و این موضوع برگرفته از هویت و سبک زندگی ما است. زمانی که روحیات خود را می شناسی می توانی با توجه به سلیقه شخصی، الهام گرفتن از مجلات و سایت های مد و مکان زندگی، سبک شخصی خود را تعیین کنی. در این مقاله مهمترین لباس هایی که در نشان دادن این موضوع موثر است را باهم می خوانیم:

۱. پالتو

پالتوهای پشمی مشکی یا یک کت بلند کشمیر یکی از مهمترین عناصر برای تیپ کلاسیک است. کت قرمز روشن یا رنگ های شاد اعتماد به نفس افراد را بالا می برد و نشان می دهد که به تیپ های غیر رسمی بیشتر علاقه داری.

۲. کفش

سلیقه افراد برای انتخاب کفش بسیار متفارت است اما این موضوع با تغییر فصل نیز تغییر می کند. خانم هایی که به سبک کلاسیک علاقه دارند، معمولا کفش هایی با رنگ مشکی یا کرم را انتخاب می کنند. اما برای تمامی سبک ها پیشنهاد می شود که از کفش هایی با رنگ شاد نیز غافل نشوید.

۳. پیراهن

پیراهن مشکی تنها نشان دهنده استایل تو نیست، بلکه مدل آن نیز تعیین کننده شخصیت تو است. افرادی که انتخابشان معمولا پیراهن های دکلته است، خواستار توجه هستند و انتخاب مدلهای تک آستین نشان دهنده علاقه فرد به زندگی خاص و متفاوت بوده و پیراهن کوتاه نیز نشان دهنده علاقه به هیجان است.

۴. کیف

افرادی که به آینده و پیشرفت در زندگی توجه دارند معمولا از کیف هایی با جنس چرم و یا کیف های کوچک (کیف پستچی) استفاده کرده و خانم هایی که نسبت به زندگی نگاهی طنز و شاد دارند، معمولا کیف هایی با استایل بامزه و خاص را انتخاب می کنند. افراد کلاسیک و کسانی که اهل ریسک نیستند، کیف هایی با رنگ خنثی را ترجیح می دهند.

۵. شلوار جین

به یاد داشته باش که شلوارهای جین فاق بلند با رنگ تیره، رسمی هستند و شیک پوشی را افزایش داده، اما برعکس آن جین های فاق کوتاه و رنگ روشن غیر رسمی و مناسب برای محیط های دوستانه هستند.

نحوه ی صحیح پوشیدن لباس-داشتن استایل زیبا
امتیاز شما به این مطلب

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar