با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

سینا مهراد – Sina Mehrad – بیوگرافی سینا مهراد به همراه عکس

ُسینا مهراد - Sina Mehrad - بیوگرافی سینا مهراد به همراه عکس
0 1,935

سینا مهراد – Sina Mehrad – بیوگرافی سینا مهراد به همراه عکس

سینا مهراد یا همان سینا سهیلی با نام هنری مهراد زاده ۱۲ آذر ۱۳۷۰ تهران در یک خانوادهٔ مذهبی هنری دیده به جهان گشود. سینا مهراد بازیگری توانمند در عرصه بازیگری است که در ۱۲ آذر سال ۱۳۷۰ به دنیا آمد.

سینا مهراد-Sina Mehrad
سینا مهراد-Sina Mehrad

سینا مهراد-Sina Mehrad

سینا از برادرش ساعد سهیلی 4 سال کوچیکتر است.

سینا مهراد و برادرش ساعد سهیلی -Sina Mehrad
سینا مهراد و برادرش ساعد سهیلی -Sina Mehrad

سینا مهراد-Sina Mehrad

او در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد که پدرش کارگردانی ماهر در ایران و برادر و خواهرش در عرصه بازیگری مشغول به کار هستند. وی پیش از این در کنار پدرش در چند پروژه به عنوان دستیار حضور داشته‌است و اولین تجربه بازیگر و حضورش در تلویزیون نیز با سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی اتفاق افتاد و با این مجموعه بازیگری را شروع نمود.

او در سریال سایه بان بیشتر در تلویزیون دیده شد و همین موجب شد تا در سریال پدر هم ایفای نقش کند.

وی در سریال پدر نقش پسری مؤمن را بازی می‌کند که به گفته خودش خیلی شبیه خودش است که در این سریال دچار ماجرای عاشقانه ای می‌شود.

سینا مهراد در سریال پدر -Sina Mehrad

سینا مهراد در سریال پدر -Sina Mehrad

سینا مهراد درسریال پدر -Sina Mehrad

ابتدا قرار بود این سریال در ماه مبارک رمضان سال ۹۷ از تلویزیون پخش شود که این اتفاق رخ نداد و این سریال از اوایل مرداد ماه به روی آنتن رفت.

آثار

وی در سریالهایی همچون «سایه بان» و «پرده نشین» و فیلمهایی نظیر «کلاشینکف»، «زار»، «پنجشنبه آخر ماه» و «رفتن» به بازیگری پرداخته و سابقه دستیاری پدر در «گشت ارشاد» را داشته‌است.

سینا برادر ساعد سهیلی و صبا می‌باشد که هر سه از بازیگران سینما و تلویزیون هستند و پدرشان سعید از کارگردانان توانمند ایرانی می‌باشد.

سعید سهیلی و صبا سهیلی - پدر و خواهر سینا مهراد
سعید سهیلی و صبا سهیلی – پدر و خواهر سینا مهراد
 صبا سهیلی - خواهر سینا مهراد
صبا سهیلی – خواهر سینا مهراد

 ساعد سهیلی و صبا سهیلی - برادر و خواهر سینا مهراد

سینا مهراد

سینا مهراد که بازیگری را با «مردی شبیه باران» به کارگردانی پدرش آغاز کرده دربارهٔ فعالیت بازیگری خود گفت: من متولد سال ۷۰ هستم و اولین باری که جلوی دوربین رفتم در فیلم «مردی شبیه باران» در سن ۴ سالگی در کنار آقای ابوالفضل پورعرب بود؛ کسی که سوپراستار دو دهه بود و من عاشق و مخاطب ایشان هستم.

در کودکی باز هم نقشهای کوتاهی به من محول شد تا اینکه طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، این کار را کنار گذاشتم. سرانجام از ۱۹ سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم، تست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه‌های مختلف را از سر گرفتم تا اینکه سرانجام حالا به نقش اصلی رسیده‌ام.

 گالری تصاویر سینا مهراد:

سینا مهراد – Sina Mehrad – بیوگرافی سینا مهراد به همراه عکس
5 (100%) 2 votes

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar