با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

نیکی مظفری – Niki Mozaffari – بیوگرافی نیکی مظفری به همراه عکس

نیکی مظفری - Niki Mozaffari - بیوگرافی نیکی مظفری به همراه عکس
0 148

بیوگرافی نیکی مظفری – Niki Mozaffari:

  • نام: نیکی مظفری
  • متولد: شهریور 1366
  • پیشه: بازیگر , طراح صحنه و لباس
  • والدین: مجید مظفری

نیکی مظفری در رشته معماری تحصیل کرده است ولی به خاطر علاقه اش به بازیگری وارد این عرصه شد . نیکی مظفری در کلاس های استاد حمید سمندریان آموزش دیده است و همچنین از کودکی به صورت تجربی بازیگری را نزد پدرش , یاد گرفته است .

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

نیکی مظفری علاوه بر حرفه بازیگری به طراحی صحنه و لباس نیز مشغول است و این کارها از فعالیت های مورد علاقه اوست .

نیکی مظفری متولد شهریور ۱۳۶۶ در تهران، بازیگر است. فوق دیپلم معماری است! تجربی خوانده و میخواست , داروساز شود اما در نهایت در هنرستان معماری خواند او فرزند مجید مظفری بازیگر شناخته شده ایرانی می باشد.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

نیکی مظفری تنها فرزند خوانده است و سالهاست مادرش مرحوم شده است.

علاقه و کلاس

نیکی مظفری به لطفا پدر بازیگرش از همون دوران نوجوانی به این رشته علاقمند شد در پایان دوره راهنمایی به کلاس های زنده یاد, حمید سمندریان رفت و مدت دو سال فنون بازیگری را فرا گرفت.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

اولین شروع

نیکی مظفری در دوران کودکی در چند نقش از جمله مجموعه تلویزونی بچه ها قصه ها و فیلم ضلع ششم در سال ۷۳ , ایفای نقش کرد سپس در دوران دبیرستانی با تئاتری بکارگرادنی آقای هادی مرزبان اولین تجربه حرفه ای اش را آغاز کرد.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

بازگشت و فعالیت ها

نیکی مظفری بعد از بازگشت از لندن به ایران، مدت هشت سال به عنوان مدیر تولید، جانشین تهیه کننده، طراح صحنه، طراح گریم و … در فیلمسازی پدرش فعالیت می کند.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
پدر Niki Mozaffari

فوت مادر

در اوایل دهه ۸۰ وقتی ۱۸ ساله بود مادر نیکی مظفری بدلیل بیماری فوت کرد.

نیکی مظفری حالا بیش از ۱۲ سال است که در کنار پدرش زندگی می کند، می گوید از مادرم یاد گرفتم چگونه حرمت پدرم را , نگه دارم ضمن اینکه با پدرم هم بسیار صمیمی بودم و وقتی مادرم را از دست دادم، پدرم برای هم پدر بود و هم مادر …

دوست دارم پدرم زن بگیرد.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

علاقه نیکی مظفری به ازدواج پدرش

دوست دارم برای پدرم زن بگیرم و به همه فرزندانی که پدر و مادران شان تنها هستند این موضوع را پیشنهاد می کنم.

ما بچه ها نباید خیلی خودخواهانه با این قضیه برخورد کنیم. من از سال اولی که مادرم فوت کرد همیشه , دوست داشتم پدرم ازدواج کند. چون هر انسانی نیاز به یک هم صحبت و همراه دارد.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
نیکی مظفری – Niki Mozaffari

آشپزی نیکی مظفری

نیکی : پدر برای من هم پدر است و هم مادر

دست پخت بسیار خوبی هم دارد. مخصوصاً وقتی که من غذایی را هوس می کنم، حتماً برایم درست می کند , اما من اصولاً نمی گذارم پدرم زیاد کار کند چون من کار خانه را بسیار دوست دارم.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

عروسک بازی نکردم

من در دوره کودکی، هرگز عروسک بازی نکردم و در بیشتر مواقع به اتفاق پدرم به محل تصویربرداری می رفتم , و از همان دوره آرام آرام با پشت صحنه و دوربین آشنا شدم.

از استقلال تا رفقا

عاشق سفر هستم ، صمیمی ترین دوستم خداوند، بعد پدرم و سپس شقایق فراهانی و تینا پاکروان هستن , به شدت استقلالی هستم و بازیکن مورد علاقه ام فرهاد مجیدی است.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
نیکی مظفری – Niki Mozaffari

ماجرای انتخاب اسم نیکی مظفری

مادرم اسم نیکی را برایم انتخاب کرد.

نظر نیکی مظفری درباره اسمش

پدرم دوست داشت اسم من را شهربانو بگذارد و مادر هم ابتدا نام دُردانه را برایم انتخاب کرده بود خدا را شکر, که دُردانه نشدم (می‌ خندد) به نظرم این اسم مخصوصا برای زمانی که سن و سال کمی بالا باشد, اصلا مناسب نیست.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

ازدواج نیکی مظفری

نیکی مظفری ۳۰ ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

مجید مظفری و دخترش نیکی مظفری در برنامه بر صحنه دورهمی حضور یافتند و از سال‌های زندگی, با یکدیگر و همچنین سینمای ایران گفتند.

نیکی مظفری در پاسخ به مدیری که چرا پدرش همیشه خوش‌تیپ است و جوان مانده گفت: یکی از دلایلی که پدرم تا این سن خوش تیپ و جوان است (با خنده) وجود من است که هم مادر و هم دختر , خوبی برای بابا بودم و این می‌تواند راز خوب ماندن بابا باشد.

مجید مظفری با اشاره به کارنامه حرفه‌ای خود در تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: سعی کردم خودم را برای هر نقشی در سینما، تلویزیون و تئاتر آماده کنم و هر کاری که قبول می‌کنم , را با دل و جان انجام بدهم.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
نیکی مظفری – Niki Mozaffari

در ادامه این گفتگو نیکی مظفری با بیان اینکه سی سالش است، درخصوص انتخاب حرفه بازیگری, و حضورش در این عرصه بیان کرد:

رشته مورد علاقه نیکی مظفری

از ابتدا علاقه خاصی به رشته‌های پزشکی داشتم و تصمیم گرفتم علوم تجربی بخوانم، اما در کنکور‌های آزمایشی, که شرکت کردم معماری خواندم.

بعد از دو سال شاگرد مرحوم حمید سمندریان شدم, و در دفتری که داشتیم به تأکید خود استاد، تمام فضای پشت دوربین را یادگرفتم و بالاخره کار خودم را در هنر, از بازیگری تئاتر شروع کردم و در حال حاضر دانشجوی طراحی لباس هستم.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

مجید مظفری به فوت همسرش اشاره کرد و در پاسخ به سوال مدیری که چرا تا امروز ازدواج نکرده است، گفت: یکی از دلایلی که تا امروز ازدواج نکردم همان صمیمیت و دوستی است که بین نیکی با مادرش بود.

نیکی در زمانی که دوستی محکمی با مادرش داشت، او را از دست داد و من فکر کردم که بعد , فوت همسرم بیشتر در کنار نیکی باشم.

نیکی مظفری ادامه داد: این حق طبیعی پدر است که ازدواج کند. با اینکه تنها کسی که در زندگی دارم پدرم است، اما برای من, ازدواج پدر به مراتب راحت از ازدواج خودم است.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
Niki Mozaffari

مجید مظفری افزود: من در هر صورت پدر نیکی هستم و حساسیت‌هایی دارم؛ و اگر خانمی بخواهد وارد زندگی من شود، مطمئناً هیچ وقت دخترم را رها نمی‌کنم، همسرم را بچسبم. اما قول می‌دهم هر زمانی که, نیکی ازدواج کند، یک ماه بعد من زن بگیرم!

وی در ادامه با بیان اینکه دیگر فیلم‌های دهه ۶۰ و ۷۰ تکرار نشدنی هستند، عنوان کرد: فیلم‌های دهه ۶۰ و ۷۰ دیگر تکرار نمی‌شوند، چراکه ما تهیه‌کننده نداریم و سرمایه‌گذار داریم و سلیقه, و تنوعی در فیلم‌ها مشاهده نمی‌کنیم.

نیکی مظفری - Niki Mozaffari
نیکی مظفری – Niki Mozaffari

صحبت های مجید مظفری درباره سینمای ایران

هر چهار سال یک‌بار که وزیر عوض می‌شود، سلیقه‌ها هم عوض می‌شود که این وضعیت خوبی نیست. من به سینمای امروز کشورمان نمره چهار و پنج می‌دهم. کمی به سینمای ما بی‌مهری شده است.

فیلم‌های ما آن طرف دنیا تبلیغ می‌شود، اما اینجا تبلیغ زیادی ندارد. سینمای ما زمانی موفق است , که ما فیلم برای فستیوال‌های جهانی بسازیم و تمام هم و غم خودمان را بر این بنا کنیم , که اکران خارجی داشته باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه بازنشسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، درباره شغل این روز‌های خود گفت: کافی شاپی دایر کردم که احساس می‌کنم باید بیست سال پیش به فکر ساخت آن می‌بودم, تا آینده‌ام را می‌ساختم.

نیکی مظفری و پدرش - Niki Mozaffari
نیکی مظفری و پدرش – Niki Mozaffari

نیکی مظفری در ادامه با اشاره به صحبت‌های پدرش در خصوص سینمای ایران گفت: من نظرم با پدرم متفاوت است و جزو نسل جدید بازیگری هستم و تلاش‌ بچه‌ها را می‌بینم.

این انکار کردنی نیست که نسل هنری مجید مظفری تکرار نمی‌شود، ولیکن الان احساس می‌کنم , سینمای ایران جزو سینما‌های برتر جهان است و هر فیلم ایرانی در جشنواره‌های جهانی هم حضور دارد.

دیدگاه من با پدر فرق دارد، اما صحبت‌هایش را تکذیب نمی‌کنم.

گالری تصاویر نیکی مظفری

سریال های نیکی مظفری

مجموعه تلویزیونی بچه ها قصه ها

سریال ضلع ششم – ( مسعود فروتن – ۱۳۷۲ )

سریال غریب آشنا ( مهدی صباغ زاده – ۱۳۹۲ )

سریال بچه های نسبتا بد ( سیروس مقدم – ۱۳۹۲ )

فیلم های نیکی مظفری

چرکنویس ( علی جناب – ۱۳۹۲)

نقطه کور ( مهدی گلستانه – ۱۳۹۴ )

فیلم اجیر ( محسن خان جهانی – ۱۳۸۵ )

سایه های هجوم ( احمد امینی – ۱۳۷۱)

فیلم کوتاه اینجا شهر من بود ( تینا پاکروان – ۱۳۹۴)

منبع: پرشین وی

نیکی مظفری – Niki Mozaffari – بیوگرافی نیکی مظفری به همراه عکس
5 (100%) 1 vote

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar