دانستنی ها

7 عادت مضر که فکر می کنیم برای ما خوب است را بشناسید !!!

7 عادت مضر که فکر می کنیم برای ما خوب است !!

7 عادت مضر که فکر می کنیم برای ما خوب است :

خیلی وقت ها ما باور ها و رفتار هایی داریم که از نظر خودمان کاملا درست و صحیح است ! اما همیشه حق با ما نیست !

در دامه با 7 عادت مضر آشنا می شویم  :

1- از خیلی ها شنیدیم که چرت بعد از ناهار برای ما خوب است اما حقیقت چیز دیگری است ، شما با این کار تنها بدن خودتان را برای افزایش وزن آماده می کنید !

2- یا بعضی افراد برای خودشان قرص های ویتامین تجویز می کنند اما حقیقت این هست که شما نباید بدون تجویز دکتر قرص های ویتامین را خودسرانه مصرف کنید !

3- خیلی ها بر این باورند که باید آخر هفته ها بیشتر بخوابند تا خستگی هفته گذشته خود را رفع کنند ! اما باید گفت بدن شما تنها به 7 تا 8 ساعت خواب در روز نیاز دارد . پس بهترین حالت برای بدن شما این هست که در روز بین 7 تل 8 ساعت بخوابید.

4- شما باید 1 تا 2 بار در روز حمام کنید !! شاید به نظر شما درست باشد اما شما تنها زمانی باید به حمام برید که نیاز باشه ! و لازم نیست برای خودتون زمان بندی خاصی داشته باشید.

5- خانه شما باید همیشه تمیز باشید ! قطعا خیلی از شما که این مقاله را می خونید بر این باورید !  اما باید بدونید که تمیزی بیش از حد خانه ، می تواند منجر به آلرژی شود !!

مطلب پیشنهادی :
اگر به مدت یک هفته نخوابیم چه اتفاقی برای بدن ما خواهد افتاد ؟!

6- همه عینک های آفتابی چشم های شما را از خورشید محافظت می کنند !! اما حقیقت چیز دیگری است و تنها عینک های با کیفیت بالا می توانند از چشمان شما محافظت کنند

7- ما عادت کردیم که از یک ساعت زنگ دار برای بیدار کردن خودمان استفاده کنیم  اما آیا این رفتار درست است !؟  حقیقت این است که بیدار شدن ناگهانی شما برای بدن مضر است !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *