با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ در روسیه

عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ در روسیه
0 64

 

عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ :

بازیگر مشهور هالیوودی با ظاهر رنجور و بیمار هوادارن خود را نگران ساخته است . به گزارش ایران ناز جانی دپ سوپر استار سینمای هالیوود در تازه ترین عکس منتر شده اش بیمار و تکیده بنظر میرسد .

هواداران جانی دپ از دیدن عکس‌های جدید این بازیگر ۵۴ ساله در روسیه شوکه شدند.بسیاری از هواداران این بازیگر با انتشار عکس‌هایی از جانی دپ در روسیه نگران سلامتی او شدند.

در این عکس‌ها که جانی دپ در هتلی در روسیه با مردم گرفته است، بسیار تکیده و رنجور به نظر می‌رسد.

یکی از هواداران جانی دپ با دیدن این عکس‌ها در فیسبوک نوشت: «قهرمانم بیمار به نظر می‌رسد.» نظراتی از این دست در فضای مجازی بسیار دیده می‌شود.

جانی دپ برای اجرای موسیقی با گروهش به روسیه سفر کرده است. پیش از این نیز جانی دپ در روسیه عکس‌هایی منتشر کرده بود که در آن‌ها کلاه به سر دارد و عینک زده است. آن عکس‌ها نیز با واکنش‌های بسیاری روبه‌رو شد که در آن‌ها از ضعف و بیماری بازیگر «دزدان دریایی کاراییب» گفته بودند.

عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ
عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ

این بازیگر در چند وقت گذشته با اخباری درباره دعوای حقوقی با شرکت مدیریت دارایی‌هایش در رسانه‌ها دیده می‌شد. او این شرکت را متهم کرده بود، که از دارایی‌های او بدون اجازه وام پرداخته کرده است.

پیش از آن نیز جانی دپ به دلیل جنجال‌های جدایی از امبر هرد در صدر اخبار بود. او برای جدایی از هرد مجبور به پرداخت ۷ میلیون دلار شد.

منبع : ایران ناز

عکس عجیب و شوکه کننده از جانی دپ در روسیه
5 (100%) 1 vote

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar