با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

پل طلایی – پل طلایی پلی در ویتنام که از میان دست ها عبور می کند

0 78

پل طلایی ویتنام :

بیرون از شهر بندری دانانگ ویتنام پلی راه اندازی شده است که طراحی بی نظیر آن مردم را شگفت زده کرده است. این پل معروف به پل طلایی ۱۴۰۰ متر بالاتر از سطح دریا روی دو دست بزرگ سنگی بالای تپه های “بانا” ساخته شده است و از روی آن می توان چشم انداز زیبای بیرون شهر را نظاره کرد.

طول این پل ۱۵۰ متر است و با گل های زیبای لوبلیا مزین شده است. آن چه این پل را منحصر به فرد کرده است طراحی دست های بزرگ سنگی است که به نظر می رسد از سنگ ساخته شده اند اما در واقع از جنس فولاد است. این پل با استقبال زیادی مواجه شده و توریست های زیادی را به خود جذب کرده است.

vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام
vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام

vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام vietnam golden bridge-پل طلایی ویتنام

منبع : بدونیم

پل طلایی – پل طلایی پلی در ویتنام که از میان دست ها عبور می کند
5 (100%) 1 vote

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar