آرایش عروس

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

میکاپ عروس یا همان آرایش عروس از عوامل مهم و تاثیرگذار در درخشش شما در شب عروسیتان میباشد.

آرایش مناسب همچنین بر کیفیت عکسهایتان هم تاثیرگذار است؛ پس در اینجا میخواهیم به شما در یافتن یک آرایشگاه عروس مناسب کمک کنیم.

اولین نکته در انتخاب آرایشگاه عروس سلیقه شما است !

شاید شما کار آرایش و شینیون یک آرایشگر را بپسندید و کار دیگری را نه. این صرفا به سلیقه شما بستگی دارد پس توصیه میکنیم نمونه کارهای آرایشگران را برای یافتن آنهایی که به سلیقه شما نزدیکتر هستند به شدت جستجو کنید.

نکته بعدی در نظر گرفتن دانش و تجربه آرایشگر می باشد.

میکاپ آرتیست های حرفه ای سالانه چندین بار دوره های بین المللی میکاپ را در کشورهای مطرح مانند فرانسه، ایتالیا و ترکیه می گذرانند و دانش خود را به روز میکنند.

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس
جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

کیفیت کار نهایی به برند لوازم آرایش مورد استفاده نیز بستگی زیادی دارد؛ اینکه آرایش در شب عروسی روی صورت شما به اصطلاح ماستیده نشود و تا پایان مراسم زیبایی و رنگ خود را حفظ کند.

توصیه میکنیم در انتخاب آرایشگاه حتما خیابان محل قرارگیری آرایشگاه ، جای پارک و فاصله ارایشگاه از گل فروشی و آتلیه عکاسی خود را مد نظر قرار دهید.

مساله بعدی این است که دیدن عکس آرایش عروس یا آلبوم نمونه کار میکاپ آرتیست برای انتخاب کافی نیست.

زیرا معمولا این آلبوم ها با بهترین مدل های عروس، بهترین نورپردازی آتلیه و با رتوش فراوان تهیه شده است.

” حتی تصاویر قبل و بعد آرایش نیز با توجه به اینکه عکس قبل از آرایش از فاصله نزدیک و با لنزهای واید (دوربین های غیرحرفه ای و یا موبایل) تهیه شده و عکس پس از آرایش با دوربین حرفه ای در آتلیه ، زیاد قابل اعتماد نیستند. ”

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس
جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

هر فرد یکبار ازدواج میکند و جشن عروسی پراز خاطره هایی تکرار نشدنی ست!

تنها چیزی که از این شب به یاد ماندنی باقی می ماند فیلم و عکس می باشد.

بنابراین انتخاب آتلیه و فیلمبردار یکی از انتخاب های مهم می باشد.فیلمبرداری که برای عروسی انتخاب میکنید باید دارای تجربه کافی باشد چون جای امتحان و خطا وجود ندارد.

همچنین تیمی که همراه فیلمبردار می آید باید سرشار از انرژی و ایده های نو باشند تا بتوانند لحظات زیباتری را برای شما ثبت کنند.

زمانی که نمونه کارای فیلمبردار را نگاه میکنید به این نکته توجه داشته باشید که عکس ها زیاد روتوش نشده باشند چون باعث میشه چهره شما از حالت طبیعی خارج شود.

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

پیشنهاد عروس دیدن نمونه کارهای زنده از نزدیک میباشد.

معمولا عروسهای آرایشگاهها بین ساعت ۱۱ تا ۱۴ آماده میشوند که برای دیدن آنها باید از قبل با آرایشگاه و آتلیه هماهنگی به عمل آورید.

در طول تاریخ آراستگی ظاهر همیشه مورد توجه همگان بوده و در زمان هایی این آراستگی افراطی و برای تفاخر و جلب توجه بیشتر در بین طبقات خاصی بوده است.

در طول زمان آرایش نزد مصریان باستان را می توان مشاهده کرد که عمدتاً تا اطراف چشمان را با رنگ های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می نمودند.

ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشمانش می خواست به آن قدرت نفوذ بیشتری ببخشد.

پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب با گذاشتن زیور آلات به گوشها و ریشهایشان و پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی با گذاشتن کلاه گیس های بلند خود را از طقات پایین تر متمایز می کردند.

مردم قبایل سیاه پوست و سرخ پوست علاوه بر بکار بردن رنگ های شاد و زنده در چهره، خود را برای جشن ها به شکل های عجیب و غریب می آراستند.

جدیدترین نکات در مورد آرایش عروس

در دنیای امروز آراستگی ظاهر به عنوان یک اصل، اجبار و برای همه مردم مطرح است.

بهترین آرایش آن است که عیب ها را بپوشاند و مناسب با مکان، زمان، سن و موقعیت اجتماعی افراد باشد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن