با بهترین و جامع ترین مطالب روز دنیا ، همراه شما هستیم .

تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی

تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی
0 87

 

تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی

یکی از مهم ترین بخش پذیرایی در جشن عروسی سرو نوشیدنی و آبمیوه است. خیلی از عروس و داماد ها طبق روال عادل چند نوشیدنی را برای پذیرایی از مهمانان خود انتخاب میکنند تا تالار یا تشریفات عروسی آنها را در جشن سرو کنند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که می توانید از ترکیب رنگی نوشیدنی ها و آبمیوه های طبیعی برای زیباتر کردن جشنتان استفاده کنید؟

امروزه بیشتر عروس و داماد ها برای جشنشان یک تم رنگی انتخاب می کنند و رنگ لباس ساقدوش ها، تزیینات تالار یا باغ عروسی ، رنگ دسته گل عروس و گل هایی که روی میز مهمانان چییده می شوند را با هم ست می کنند.

تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی
تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی

یکی دیگر از گزینه هایی که برای ست کردن با تم جشن عروسی می توان به آن توجه کرد رنگ نوشیدنی ها و آبمیوه های طبیعی است. آبمیوه های طبیعی رنگ های بسیار زیبا و جذابی دارند به گونه ای که هر میوه رنگ منحصر به فرد خودش را دارد. از تشریفات عروسی تان بخواهید تا رنگی را که به عنوان تم انتخاب کرده اید با رنگ آبمیوه های پذیرایی ست کنند.

برای مثال اگر برای جشنتان تم قرمز انتخاب کرده اید از آبِ میوه هایی مانند هندوانه، انگور قرمز، سیب قرمز، توت فرنگی، انار و بلوبری استفاده کنید. اگر رنگ سبز انتخاب کردید آبِ میوه هایی مانند طالبی، کیوی، سیب سبز و نوشیدنی موهیتو گزینه های بسیار ایده آلی هستند. برای تم رنگی نارنجی هم آب هویج ، آب پرتقال ، آب انبه و آب آناناس جزو انتخاب های لذیذ و رایج هستند.

با سرو آبمیوه های لذیذ و خوشرنگ در شب عروسی تان هم در پذیرایی از مهمانان چیزی کم نذاشته اید و هم شور و نشاط بیشتری به مراسم تان می بخشید و مهمانان با لذت بردن از طعم و رنگ نوشیدنی ها با انرژی بیشتری در جشن شما شرکت می کنند.

 

منبع : مجله عروسی

تطبیق نوشیدنی و آبمیوه با جشن عروسی
5 (100%) 1 vote

Video:

نظر شما چیه ؟

avatar