جشن عروسی

نبایدهای قبل عروسی – نبایدهای قبل عروسی چیست ؟

نبایدهای قبل عروسی

نبایدهای قبل عروسی چیست ؟ چند روزی به جشن عروسی تان باقی نمانده است و احتمالا شما لیست بزرگی از بایدها برای انجام دادن دارید، خوب حالا ما در این مقاله به شما نبایدهای قبل عروسی را معرفی خواهیم کرد ، از مراقبت های پوستی بی مطالعه و فی البداهه گرفته تا دیدن بی وقفه فیلم شب تا صبح.

عدم انجام ورزش جدید

نبایدهای قبل عروسی - عدم انجام ورزش جدید

نبایدهای قبل عروسی – عدم انجام ورزش جدید

اگر قبل عروسی ورزش نمی کنید یکدفعه چند روز مانده به عروسی فکر ورزش کردن به سرتان نزند و اگر عادت به ورزش داشته اید همان ورزش روتین و معمول خود را ادامه دهید، الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییر نیست. ممکن است مدتها طول بکشد تا درد عضلات کش آمده آرام شود و مطمئنا شما دوست ندارید در شب عروسی تان بدن درد داشته باشید. اگر قصد دارید که وزن کم کنید حتما این برنامه را پیش از اینکه لباستان آماده شود انجام دهید و اگر به دنبال راهی برای آرامش و دور شدن از استرس قبل عروسی هستید بهتر است به پیاده روی در پارک به همراه یک دوست بروید. بودن در کنار دوستان بسیار آرامش بخش است.

برنزه کردن

نبایدهای قبل عروسی - برنزه کردن

نبایدهای قبل عروسی – برنزه کردن

استفاده از اسپری برنزه شاید بهترین و ارزانترین راه برای داشتن بدنی خوش رنگ باشد اما ممکن است این رنگ به خوبی بر روی پوست شما نشیند یا همه بدنتان یک رنگ مشخص را به خود نگیرد و خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنید شبیه رنگهای قلابی شود. اگر دوست دارید که این کار را انجام دهید بهتر است از یک ماه قبل با یک متخصص در اینباره مشورت کنید.

مطلب پیشنهادی :
عکاسی فرمالیته عروسی چیست؟ معرفی معایب و مزایای عکاسی فرمالیته عروسی

رژیم آبمیوه گرفتن

نبایدهای قبل عروسی - رژیم آبمیوه گرفتن

نبایدهای قبل عروسی – رژیم آبمیوه گرفتن

شما به کالری احتیاج دارید تا همیشه هوشیار باشید و بتوانید از پس یک هفته سخت و شلوغ برآیید. یک هفته قبل عروسی زمان مناسبی برای نرساندن غذا به بدن نیست. آب میوه کالری کمی به بدنتان می رسد و همچنین انرژی شما را کاهش می دهد. به علاوه اکثر آب میوه ها مواد قندی زیادی دارند.

لایه برداری پوست و صورت

نبایدهای قبل عروسی - لایه برداری پوست و صورت

نبایدهای قبل عروسی – لایه برداری پوست و صورت

درست است که لایه برداری صورت به شما این نوید را می دهد که پوستی صاف و نرم و لطیف خواهید داشت اما این کار یکی از نبایدهای اصلی هفته قبل عروسی است. چرا که برخی از آدمها به مواد پیلینگ حساسیت نشان می دهند و همین حساسیت باعث می شود که آرایش به خوبی روی صورتشان نشیند. به همین دلیل توصیه می شود که شدیدا از انجام پیلینگ و بوتاکس دو هفته پیش از عروسی خودداری کنید.

استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی جدید

نبایدهای قبل عروسی - استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی جدید

نبایدهای قبل عروسی – استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی جدید

اگر قصد تغییر دادن لوازم آرایشی بهداشتی خود را دارید بهتر است این کار را یک تا یک ماه و نیم زودتر انجام دهید. ممکن است استفاده از محصولات جدید به شما و پوستتان آلرژی بدهد یا به راحتی باعث خشکی یا چربی پوست شود. اگر هم قصد امتحان کردن محصولات جدیدی را دارید حتما با دکتر پوست خود مشورت کنید.

 

منبع : مجله عروسی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *